Сет на розова фламинго летна градина внатрешен двор - бела жица

Сет на розова фламинго летна градина внатрешен двор - бела жица

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Прославете го летото во текот на годината со овие новини Фламинго светла Карактеристики на производот : Боја : Чиста светилки / бела жица Пинк Фламинго светло опфаќа број на светилки на жица : 10 големината на сијалицата : мини растојание помеѓу секоја сијалица : 10 "Осветлена должина : 7,5 'Вкупно Должина : 9.9 '24 "Олово кабел 5 " Опачки Кабел Дополнителни карактеристики на производот : Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен содржи конектори од крај до крај, што ви овозможува да поврзете повеќе осветлени предмети заедно (да не надминуваме 210 вати ) Доаѓа со сијалици за замена и резервен осигурувач UL наведен за мерач на жица за внатрешна/надворешна употреба : 22 120 волти 60 Херц .08 засилувачи 9,6 вати димензии на светло : : Пластични/стаклени светилки/растојание од сијалица од 10 инчи. 7,5 стапала осветлена должина. Конектори од крај до крај. UL наведен за внатрешна или надворешна употреба. 23 -инчен оловен кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата