Бомбај дома емоција бујна повеќе килим или тркач

Бомбај дома емоција бујна повеќе килим или тркач

Во магацинот.
DEN 1615.68
Тековен:

Емоцијата е тонална текстурирана ткаена колекција која ја истакнува суптилната тонална комбинација на овогодинешните бои. Направено во Кина од премија 100 проценти полипропилен предиво што е совршено и за внатре и од надворешната употреба. Килим за собирање на емоции, повеќе бои и големини : Достапно за употреба во затворен/отворен простор. Плетенка со кордори. Отпорен на мувла. Материјал : 100 проценти полипропилен. Рачно затегната. Цврст. Отпорен на лизгање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата