Шорцеви за велосипеди за велосипеди за очите на очите со џебови, 2-пакувања

Шорцеви за велосипеди за велосипеди за очите на очите со џебови, 2-пакувања

Во магацинот.
DEN 230.24
Тековен:

Преголемата текстура на саќе е првото нешто што ќе го забележите за шорцевите за велосипеди за велосипеди за очи, втората е колку се неверојатно удобни. Од салата до улица, не можете да тргнете наопаку со овие ласкави и трендовски шорцеви. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Compression Fit. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови за мобилни телефони. Карактеристики : Текстура на саќе. Помлад 'саќе велосипеди шорцеви со две пакувања од бонбони за очи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата