Cordovan Wild Trail Touring CUV 235 70R T гуми одговара: 2004- Хонда пилот екс-Л, Форд истражувач Спорт

Cordovan Wild Trail Touring CUV 235 70R T гуми одговара: 2004- Хонда пилот екс-Л, Форд истражувач Спорт

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

CUV Touring Wild Trail од Кордован е гума во сите сезони. Наменето за употреба на CUV, SUV и лесни камиони, Turing Trail Touring CUV им нуди на возачите во текот на целата година влечење и перформанси, подобрена издржливост и мазно, удобно возење. CUV Touring Wild Trail е гума во сите сезони. Идеално за употреба на CUV, SUV и лесни камиони. Се одликува со дизајн на шатор со пет редови што ја подобрува стабилноста, додека исто така промовира тивко, удобно возење. Широки опкружени жлебови во рамките на водата од исцедување на шарата подалеку од гумата за подобра влечење и перформанси на влажни патишта. Изградени со силни материјали за подобрување на издржливоста и промовирање на подолг живот. Fits : 2012 Jeep Liberty Sport 2006 Jeep Liberty Renegade 2004 Ford F-150 XL 2003 Honda Pilot Ex 2006-08 Ford Escape Hybrid 2002-04 Jeep Liberty Renegade 2005 Ford Escap 2009-12 Ford Escape Limited Hybrid 2002-03 Ford Explorer XLT 2000-03 Ford F-150 XLT 2010-11 Jeep Liberty Renegade 2006-10 Ford Explorer XLT 2001-04 Ford Escap Trac Base 2002 Ford Explorer Sport Trac XL 2004-05 Ford Explorer XLS Sport 2007-11 Ford Ranger Sport 2000-01 Ford Explorer Postal 2001-02 Ford Explorer Sport Base 2003-05 Ford Explorer Sport Trac XLT and more - add your vehicle to our Поставете додаток за проверка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата