LASFIT T LED внатрешни и надворешни светилки, без грешки во Канбус, бело

LASFIT T LED внатрешни и надворешни светилки, без грешки во Канбус, бело

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

-Кајлај ја одлична промена со употреба на чипови со голема моќност 3030 SMD LED чипови, 400lm (RAW, секоја сијалица), 6000 K ксенон бело светло излез. Вградениот Canbus Canbus може да помине со проверка на грешки за повеќето автомобили, но сепак не може да спречи Jeep Renegade, Mercedes-Benz и Volkswagen (кога замената за светло на регистарските таблички и светло за паркирање) од фрлање код за грешка. Гаранција без загриженост. -Specs- Соодветна големина : 194/168 / W5 W / 2825/2827/12961/107/152/158/159/161/175/192/292/280/285/447/464 / 501/555/558 / 585 /655 / 657/1250/1251/1252 / 2450 /2652 Позиција за инсталација : Светлина на регистарската табличка / светло за внатрешна врата / светло за паркирање / страничен маркер светло / картоно светло / купола светлина / учтивоста светлина / мапа светло / кутија за нараквици / кутија за ракави Светло светло / суета огледало светло лумени : 800lm / Поставена боја : Ксенон Бела боја Температура на бојата : 6000k Ксенон Бели количина : 3030 SMD LED чипови на секој пакет на сијалицата : 10 x Lasfit T10 сијалица -note- 1. За epип Ренегад и Volkswagen GTI, Jetta, Jetta, Jetta, Jetta, Jetta, Jetta , Passat, повеќето Mercedes-Benz Canbus сè уште не можат да спречат порака за грешка, ние не препорачуваме да ги користите на светло на регистарската табличка и светло за паркирање. Вграден Канбус. Дизајн на неполарност + - Овие светилки ќе се вклопат во истиот штекер како вашите оригинални сијалици OEM. Побезбедна инсталација и употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата