Xysaqa Unise Возрасни Вратоврска Боја Печатење Модни Дуксери За Мажи Жени Пуловер Новина Маици Со Качулка Со Голем Џеб M-4XL Големи И Високи

Xysaqa Unise Возрасни Вратоврска Боја Печатење Модни Дуксери За Мажи Жени Пуловер Новина Маици Со Качулка Со Голем Џеб M-4XL

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Мажи Секојдневен Моден Дуксер Со Тркалезен Врат Пуловер За Печатење На Ноќта На Вештерките Врвови Со Долги Ракавикарактеристики : Машинско Перење. Материјал : Полиестер. Таа е помала од големината НА САД.Ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зима/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Блузи со Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXlxx-Large101440122cm/48.03"69cm/27.17"50cm/19.69"79cm/31.10"Size : XXLSize. : XX-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 122cm/48.03 "Ракав : 69cm/27.17" Рамо : 50cm/19.69 "Должина : 79cm/31.10" € Големина-Совет Големина Табела значи опсег на тип на тело за мажи, тие се за општо водство само. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Ве молиме изберете една поголема големина ако вашето тело е стандардно. Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте робусни. ●Материјал : нашите мажи облека текстура ткаенина која е мека, лесна и удобна. Новиот стил што тече ве прави убав и моден во текот на секојдневниот живот. Исто така, секојдневен лесен лабав класичен и погоден за пролетна есенска зима. ●Удобност На Почетокот : Удобноста треба Да биде врвен приоритет при изборот на машка есенска зимска облека, а секојдневната машка облека е вашиот најдобар избор. Тоа меки И Квалитетни ткаенини за да се обезбеди целосна удобност кога ќе се опуштите или лежите дома. Имаме доволно самодоверба да ве изненадиме кога ќе ја добиете оваа модна облека. ①Прилика : Одлично За секојдневно носење, спорт, секојдневна облека, работа, кампување, плажа, пешачење, на отворено итн. Обичната Машка Облека е задолжителна за сезонските промени. ●Нега За перење За најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачување или сушење на линија. Не избелувајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата