Преземањенекои Жени И Мажи Зимски Лигави Плетени Топли Капи Шамија Плетена Волнена Капа За Заштита Од Уши Ветроупорна Капа Со Двојна Намена

Преземањенекои Жени И Мажи Зимски Лигави Плетени Топли Капи Шамија Плетена Волнена Капа За Заштита Од Уши Ветроупорна Капа Со

Во магацинот.
DEN 160.00
Тековен:

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Жените без разлика дали ја носите оваа капа со спуштена коса или користите опции со повеќе висини и носите симпатична опашка или неуредна пунџа, оваа капа нема да ве изневери вас или вашиот забавен стил. Облечете го нагоре или надолу, носете со фармерки или шорцеви и во секоја сезона!Шапката за сонце е многу стилска и ; Без разлика дали сте на свадба на плажа или летен фестивал, скара или градски паб,стилот на капа е убав избор; а летната капа е исто така совршена што се користи како капа за патување или градинарска капа;оваа капа нема да ве пропадне вас или вашиот забавен стил.Облечете го нагоре или надолу, носете со фармерки или шорцеви и во секоја сезона!носете го слухот на повеќе нивоа-спортувајте ја оваа капа со спуштена коса, нагоре во неуредна пунџа или во опашка, одлична за трчање и вежбање – ја држи косата од вратот до потење, доаѓа во многу бои во вашата симпатична облека, носете секој ден во секое време и веднаш изгледајте забавно, флертувачки и стилски!Материјал : Полиестерген : Жени Без разлика дали сте на свадба На плажа Или летен фестивал, скара или градски паб, стилот на капа е убав избор; а летната капа е исто така совршена што се користи како капа за патување или градинарска капа;. Оваа шапка нема да ви пропадне или вашиот забавен стил.Облечете го нагоре или надолу, носете со фармерки или шорцеви и во секоја сезона!. Капите се пакуваат и се преклопуваат за лесно да се носат во вашата торба и можете да ја носите каде и да сакате. Совршено е за градинарство, плажа, базен, парк, кампување, пешачење, црковни функции, настани за денот на трката итн;. носете го слухот на повеќе нивоа-спортувајте ја оваа капа со спуштена коса, нагоре во неуредна пунџа или во опашка, одлична за трчање и вежбање – ја држи косата од вратот до потење, доаѓа во многу бои во вашата симпатична облека, носете секој ден во секое време и веднаш изгледајте забавно, флертувачки и стилски!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата