Женски Класичен-Одговара Ракав V-Вратот Маица Повик Мода Печатени Блуза Блузи Се Водат Меки Удобни Маици

Женски Класичен-Одговара Ракав V-Вратот Маица Повик Мода Печатени Блуза Блузи Се Водат Меки Удобни Маици

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Женско Модно Печатење Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза В-Врат Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,3/4 Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Пролетна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот на печатење го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Материјал : жени 2023 летен трендовски Полиестер За Блуза, материјалот дише, лесен И пријателски за кожата. Карактеристика : шармантните врвови прават да изгледате поелегантно и поубаво,да изгледате повеќе женствено. Натпревар : нашите женски кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Прилика : овој секси блузи погоден за секојдневен, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да купите, доколку сакате полабаво чувство, се препорачува да купите една големина поголема.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата