Новороденче Бебе Момче Девојка Облека Нова За Екипажот Боди Врвот+Панталони+Капа Падне Облека Во Собата

Новороденче Бебе Момче Девојка Облека Нова За Екипажот Боди Врвот+Панталони+Капа Падне Облека Во Собата

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Бебе Панталони Одговараат Целосна Стрелка Буква Печатење Комбинезон Плете Капа Водат Панталони Во Собата. Табела со големини (см/инчи)tttttt t t. 70таге : t0-3 mt Top Должина : t37cm/14.6 "t Bust : t46cm/18.11 "Tpants Должина : t36cm/14.17". 80таг : т3-6 М ттоп Должина : т39см/15.4 "тбуст : т48см/18.90 "Тпантс Должина : т38см/14.96". 90таг : т6-12 м должина на ттоп : т41см/16.0 "тбуст : т50см/19.69 "Должина На тпантс : т40см/15.75". 100таг : т12-18 мдолжина на ттоп : т43см/16,93 "тбуст : т52см/20,47 "Должина На тпантс : т42см/16,54". Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Тип На Ставка : Костум. Пол : Бебе. Должина на ракавот( см) : Долго. Тип На Шема : Писмо. Јака : О-Вратот. Тип На Затворање : Пуловер. Стил На Ракав : Редовен. Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Содржина На Пакетот : . 1 Х Ромпер. 1 Х Панталони. 1 Х Шапка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : памучен мешан материјал, изработен од висококвалитетни ткаенини, мек, пријателски за детската кожа, топол и удобен, дише, лесен и не иритирачки за детската кожа. Карактеристики : костум За панталони За бебиња, долг ракав со тркалезен врат, ромпер со стрелки со букви, еластични модни панталони со пруги, топла капа за печатење букви, моден симпатичен костум. Прилика : umn и зима, овој костум за панталони е погоден за секојдневна секојдневна облека, домашна облека, надворешна облека, роденденска забава за фотографија, облеката е исто така совршен подарок. Возраст : Погоден За новороденчиња од 0-3 месеци, мали бебиња од 3-6 месеци, бебиња од 6-12 месеци и мали деца од 12-18 месеци, облеката е еластична и не е тесна. Метод на чистење : Ладно перење, миење раце или машинско перење, хемиско чистење, без белење, соодветни методи за чистење ја прават облеката поотпорна на абење и долготрајна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата