Фенси Пар Рачка Против Лизгање На Сопирачката Силиконски Ракав Планински Друмски Велосипед Мртва Мува Универзален Тип Заштита На Рачката На Сопирачката Зелена

Фенси Пар Рачка Против Лизгање На Сопирачката Силиконски Ракав Планински Друмски Велосипед Мртва Мува Универзален Тип Заштита

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Описи : *овој капак на рачката на сопирачката одговара за повеќето велосипеди, како што се шимано, ФР5 литепро итн.*Силиконски материјал, анти-лизгање, олеснување на притисокот на сопирачката на прстите.*Ја штити рачката на сопирачката на вашиот велосипед од нула.* Потопете го со топла вода за полесно инсталирање .*Со висок квалитет и издржливи перформанси.*100% сосема нов и во добра состојба.*Боја : Црна/Црвена/Сина/Зелена (како што покажуваат сликите)*Материјал : Силиконски Пакет вклучувајќи : 2 * Корици На Рачката На Сопирачката За Велосипед Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *Овој капак на рачката на сопирачката одговара за повеќето велосипеди, како што се шимано, ФР5 литепро итн. *2 Парчиња Капак За Заштитник На Рачката На Сопирачката За Велосипеди. *Силиконски материјал, анти-лизгање, олеснување на притисокот на сопирачката на прстите. *Ја штити рачката на сопирачката на вашиот велосипед од нула. * Потопете го со топла вода за полесно инсталирање .

Параметри на производот

Стоката во категоријата