Автомобил Врата Удирање Лента Практични Автомобил Странична Врата Страничен Заштитник На Вратата Страна Заштитник

Автомобил Врата Удирање Лента Практични Автомобил Странична Врата Страничен Заштитник На Вратата Страна Заштитник

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Опис. Дали барате професионален, но разумно ценет страничен браник на вратата од автомобилот? Нашиот професионален страничен браник на вратата од автомобилот добро ќе ги задоволи вашите потреби. Изработен е од силиконски материјал, извонредна изработка, нежен и издржлив и може подобро да спречи гребнатини. Тоа ќе биде една од вашите одлични алатки за заштита на автомобили. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : Силикон. - Големина : Околу 14, 70Х1, 70Х0, 60см/5, 78Х0, 67Х0, 24инч. - Изработката е добра, текстурата е добра, нежна и нежна и има удобен допир, што може да ви помогне добро да го ублажите општото влијание. - Транспарентниот дизајн овозможува совршено да се примени на вашиот автомобил без промена на изгледот на автомобилот. - Има добра стабилност и вискозност, е отпорен на сонце и отпорен на дожд и не е лесно да падне. - Можете лесно да го инсталирате на автомобилот, што може ефикасно да спречи несреќи или случајно гребење на автомобилот. - Има широк спектар на апликации и е погоден за повеќето врати за автомобили, така што можете да ја залепите апликацијата со мир на умот. Изработката е добра, текстурата е добра, нежна и нежна и има удобен допир, што може да ви помогне добро да го ублажите општото влијание. Транспарентниот дизајн овозможува совршено да се примени на вашиот автомобил без промена на изгледот на автомобилот. Има добра стабилност и вискозност, е отпорен на сонце и отпорен на дожд и не е лесно да падне. Можете лесно да го инсталирате на автомобилот, што може ефикасно да спречи несреќи или случајно гребење на автомобилот. Има широк спектар на апликации и е погоден за повеќето врати на автомобилите, така што можете да ја залепите апликацијата со мир на умот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата