Tejiojio Cl Дозвола Жените Скрцкаат Задник Кревање Тренингот Хеланки Текстура Висок Струк Целулит Компресија Јога Панталони Хулахопки

Tejiojio Cl Дозвола Жените Скрцкаат Задник Кревање Тренингот Хеланки Текстура Висок Струк Целулит Компресија Јога Панталони

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Жените Гребење Задник Кревање Тренингот Хеланки Текстура Висок Половината Целулит Компресија Јога Панталони Хулахопки Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Должина Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина 92% Полиестер, 8% Спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата