Базиреј Женски Летни Врвови Градиент Печатена Блуза Женски Хенли Обичен Краток Ракав Копче Ретро Основни Редовни Врвни Сини 3XL

Базиреј Женски Летни Врвови Градиент Печатена Блуза Женски Хенли Обичен Краток Ракав Копче Ретро Основни Редовни Врвни Сини

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Navy Size : 3 XLNeckline : Хенли Шема : Маскирна Ракав Должина : Краток Ракав Врвот Стил : Blousestyle : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабава, секси,trendy Season : Пролет, Summer Occasion : Дневна облека, одмор, партија, датуми,итн пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ БЛУЗА МАТЕРИЈАЛ : Мека, лесна, Еластична Ткаенина, Удобна За Носење Со Лабав Стил На Вклопување.Летни Врвови, Живописни Во Боја и Удобно Вклопување. Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење,училиште, празници и патувања. Најдобри Подароци : Летните женски врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата