Хесроични Ролни Ѓубре За Отпад Од Домашни Миленици За Еднократна Употреба Држач За Ѓубре Торбичка Кеси За Ѓубре

Хесроични Ролни Ѓубре За Отпад Од Домашни Миленици За Еднократна Употреба Држач За Ѓубре Торбичка Кеси За Ѓубре

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Спецификации : висококвалитетен материјал, безбеден и еколошки.Голем носивост, анти пирсинг и корисен.Со добра цврстина, задебелена, мека и издржлива за употреба.Погоден за дома, канцеларија, ресторан, кафуле итн. Име на предметот : Ѓубре Торбаматеријал : Пеквантност : 100 парчиња/5 Ролни Карактеристики : Еднократна Употреба, Издржлив, Задебелен, Домашно Снабдување : 45см х 52см/17.7 "х 20.4" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Вклучен пакет : 5 Ролни Кеси за Ѓубре (100 парчиња) висококвалитетен материјал, безбеден и еколошки. Голем носивост, анти пирсинг и корисен. Со добра цврстина, задебелена, мека и издржлива за употреба. Погоден за дома, канцеларија, ресторан, кафуле итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата