Ентинеа Плус Големина Јакна За Жени Зимски Fall Мода Изрез Јака Палта Плус Големина Долги Јакни Зелени С

Ентинеа Плус Големина Јакна За Жени Зимски Fall Мода Изрез Јака Палта Плус Големина Долги Јакни Зелени С

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Ентинеа Плус Големина Јакна За Жени Зимски Fall Мода Изрез Јака Палта Плус Големина Долги Јакни Зелени Свомени Обични Карирани Шахти Копче Надолу Кошула Со Долги Ракави. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 653гр. големина На Пакетот : 25х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 77cm/30.31"Големина : М Биста : 110cm/43.31" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 78cm/30.71"Големина : L Биста : 115см/45.28" рамо : 55см/21.65" ракав : 51см/20.08" должина : 79см/31.10"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 56см/22.05" ракав : 52см/20.47" должина : 80см/31.50"големина : xxl биста : 125см/49.21" рамо : 57см/22.44" ракав : 53см/20.87" должина : 81см/31.89" материјал : овој елегантен Стилски Капут е изработен од 359% полиестер Во шик минимален крој детално со класични и современи Потписи е безвременски пролетен и есенски стил. КАРАКТЕРИСТИКА : копче надолу јакна јакна жени, единечни гради, основни еднобојни, V вратот ревер, капка рамо, копче манжетни, круг полите, 2 страна длабоки џебови, 261 градите џебови, средна должина, опуштено одговара. ДЕТАЛИ : целосно обложен дизајн, двојни гради и предна бура за подобрување на ветроизолацијата. Отстранлив појас ви дава допир на разноврсност за справување со стилот и постојано менување на времето. Два странични џебови ги чуваат потребните предмети како картички, слушалки и клучеви. ДИЗАЈН : јакната ги спојува иновативниот дух и висококвалитетните материјали со практични детали за покачен секојдневен изглед кој е топол, пријатен и исклучително мек на допир. ПОВОД : убава сезона-транзицијаrenchот палто. Тоа е атрактивен и функционаленatот за пролет, fall и зимско време. Совршен за секоја пригода-канцеларија, работа, одмор, училиште, секојдневен, свечен, забава итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата