14к Бело Злато 1.33 цтв Г Си Круг Дијамант Хало Ангажман Прстен Со Багети

14к Бело Злато 1.33 цтв Г Си Круг Дијамант Хало Ангажман Прстен Со Багети

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Вирај Скапоцени Камења N Скапоцен Камен Време На Испорака : сите наши производи се направени по нарачка, а платените може да се испорачаат во рок од 15 работни дена. Враќа : ако сте незадоволни поради некоја причина, ве молиме да бидете ажурирани дека имаме 30 дена целосна политика за наплата. Ве молиме слободно испратете ни е-пошта или јавете ни се за да го решиме секое прашање на позитивен начин пред да оставите негативни или неутрални повратни информации. Повратни информации : ние силно го прифаќаме форумот за повратни информации и ќе оставиме позитивни повратни информации за вас веднаш штом ќе го испратиме предметот. Искрено се надеваме дека ќе ни дадете Рејтинг Со Пет Ѕвезди кога ќе оставите повратни информации за нас. Ако поради некоја причина не ги исполнивме вашите Очекувања Од Пет Ѕвезди, ве молиме испратете ни е-пошта и ќе се обидеме апсолутно најдобро да го решиме проблемот на најдобар можен начин. Вашите Повратни Информации се многу важни за нас и со Нетрпение очекуваме Рејтинг Од Пет Ѕвезди. Меѓутоа, ако поради некоја причина се чувствувате незадоволни од нашите производи или услуги, ве молиме испратете ни е-пошта. Решаваме 100% од сите спорови, одговарајќи на сите прашања и прашања во рок од 12-24 часа и гарантираме дека двете страни ќе се разделат среќни и задоволни. Ве повикуваме да не контактирате пред да оставите негативен коментар во нашата форма за повратни информации. Пасијанс Со Акценти. ПРИМАРЕН КАМЕН ТИП-Дијамант. АГЕНТ ЗА СЕРТИФИКАЦИЈА НА НАКИТ-идги. ДИЈАМАНТ ЈАСНОСТ-СИ1. ДИЈАМАНТСКА БОЈА - Г.ДИЈАМАНТСКА ТЕЖИНА ВО КАРАТИ-1.33. ГЛАВНИОТ КАМЕН ТРЕТМАН - Не Е Подобрен. ГЛАВЕН МЕТОД ЗА СОЗДАВАЊЕ КАМЕН - Природен. Метален Тип-Бело Злато. МЕТАЛНА ЧИСТОТА-14к.

Параметри на производот

Стоката во категоријата