Постави место заварувач Батерија Напојува Компактен Полнење Прилагодливи Брзо Заварување Пластични САМ Сам Заварување Машина За Заварување Дома

Постави место заварувач Батерија Напојува Компактен Полнење Прилагодливи Брзо Заварување Пластични САМ Сам Заварување Машина

Во магацинот.
DEN 3519.84
Тековен:

Инструкции : 1.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Таа е погодна за дома.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Запчаникот автоматски ќе се складира кога е исклучен, а стандардната опрема за складирање ќе се чува следниот пат кога ќе се вклучи. Притиснете и држете 3 секунди, звучникот ќе звучи еднаш, вклучете/исклучете.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Пренослив спот-заварувач Фината спроводливост и дизајнот на пенкало за заварување со низок контакт обезбедува брзо одвојување. Функцијата за заварување не е достапна додека се полни.Компактниот дизајн го олеснува ставањето во вашиот џеб и носењето со вас. Откако ќе го притиснете копчето, набудувајте ја светлината, бројот на трепкања на светлината е бројот на брзини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата