Зпанкса Кратки Ракави Кошули За Жени Мажи О-Вратот Краток Ракав Среќен Божиќ Цртан Филм Печатење Семејство Врвот Маица Женски Маици Вино 4XL

Зпанкса Кратки Ракави Кошули За Жени Мажи О-Вратот Краток Ракав Среќен Божиќ Цртан Филм Печатење Семејство Врвот Маица Женски

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Жените Мажи О-Вратот Краток Ракав Среќен Божиќ Цртан Филм Печатење Семејство Врвот Маица ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Материјал : 80% Полиестер+20% Памук.Овие Божиќни дуксери за жени се меки,пријатни и удобни За носење во пролет,fall Или зима Карактеристики : Само виси Со мојот дуксер од гноми, блузи со качулка х-мас,кошула од гноми,качулка од снешко,симпатичен Стил на графичка кошула : симпатичен дизајн за печатење снешко смешен Божиќен џемпер, е супер трендовски и изгледа многу ласкаво.Овие божиќни качулки за пуловер можат да се комбинираат со фармерки 100% Сосема нови и добро изработени.Оваа женска смешна Симпатична Божиќна кошула може да биде претстојниот божиќен подарок,подароци за денот на Благодарноста,исто така може да биде дуксер во секојдневен стил за да ја задржи модата . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Информации за производот : Материјал : Полиестерско Деколте : О-Ракав На Вратот : Долга Должина : Редовен Стил : Моден Пол : Женски Повод : Секојдневен, дневен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, одмор итн. Нега на облека : ладно миење Раце, не белење, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина На Пакетот : 1 еез жени топ Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еур Биста Должина НА Рамениот Ракав ХХХХЛ 16-18 20-22 46-48 124см/48,82" 56см/22,05" 63см/24,80" 79см/31.10" големина : ххххл сад : 16-18 велика британија : 20-22 еур : 46-48 биста : 124см/48.82" рамо : 56СМ/22.05" Ракав : 63СМ/24.80" должина : 79см/31.10" преголеми маици за жени. Женски Врвови. Женски Маици. Женска Блуза. Летни Врвови за Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата