јинго женска телефонска торба допирна торба за промена на вештачка кожа вкрстена мини торба за рамо паричник

јинго женска телефонска торба допирна торба за промена на вештачка кожа вкрстена мини торба за рамо паричник

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Женска Телефонска Торба Допирна Торба За Промена На Вештачка Кожа Вкрстена Мини Торба За Рамо Паричник Карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен. Количина : 1 Пол : Жени, Девојки Материјал : Стп Стил На Вештачка Кожа : Моден Надворешен Стп вештачка Кожа и внатрешен микрофибер лагер нудат максимална заштита од нула, испакнатина, прскање, прашина, нечистотија И Попрактичен Дизајн На Екран Што Може да Се Допира, Чистиот прозорец ви овозможува едноставно ракување со телефоните без да го извадите,како што се проверка на пошта, текстуална кратка порака, читање вести, префрлување музика и повеќе мобилен телефон кесата со вкрстено тело има два внатрешни дизајн на отворен џеб, значи дека можете да чувате кредитни Картички, Клучеви, Кармини, Слушалки, Готовина и Други Ситници во предниот џеб погодни за сите големини на мобилни телефони. Можете да го ставите мобилниот телефон во задниот џеб за да спречите паѓање кога активноста на отворено (кампување, шопинг, итн.), и да го користите телефонот директно на торбата преку проѕирни пластични страни Погодни за многу прилики ноќно излегување, патување, шопинг, работа или запознавање, туризам или секојдневна употреба. Тоа е исто така одлична идеја како посебен подарок/подарок за Денот на Вљубените, Денот На Мајката, Велигден, Ноќта На Вештерките, Роденден На Денот На Благодарноста, Нова година И Божиќ Можеби малку мирис на СТП откако ќе се отвори поради производството на волумен, ставете го на проветрено место за ширење бидејќи аголот на снимање и светлосните проблеми, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете! Големина : 11, 5Х18, 5Х2, 5см Содржина На Пакетот : 1пц Женска Торба Јинго Женска Телефонска Торба Допирна Торба За Промена На Вештачка Кожа Вкрстена Мини Торба За Рамо Паричник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата