Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатен Сребрен Црвен Гранат И Бел Моисанит Прстен За Жени

Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатен Сребрен Црвен Гранат И Бел Моисанит Прстен За Жени

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Тип На Поставување : Огради. Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. МЕРЕЊА : 6Х6 мм. Грижа За Накит : . Каратна Тежина : 0,01 Кт. Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Број На Камен : 130.

Параметри на производот

Стоката во категоријата