Ѓердан Рачно Изработен Синџир Девојки Тинејџерски Ѓердани За Жени И Ѓердани И Приврзоци

Ѓердан Рачно Изработен Синџир Девојки Тинејџерски Ѓердани За Жени И Ѓердани И Приврзоци

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ѓердани Рачно Изработен Ланец Ѓердан За Жени И Тинејџерки Карактеристики : 100% сосема нов и квалитетен. 1.●Нежни Ѓердани●нежните и убави ѓердани за жени тинејџерки, ви даваат поинаков извонреден убав изглед секој ден. 2.€Премиум Висококвалитетни Ѓердани●почетните ѓердани за жени тинејџерки, изработени од висококвалитетно сребро, со долготрајна мазна сјајна површина, без олово, без никел и хипоалергично. 3.①Рачно изработени Со Љубов .. уникатните ѓердани доаѓаат, најдобри подароци за модерни жени и тинејџерки. Исто така одлични подароци за некој што го сакате, Како подароци За Роденден, подароци За Денот на Вљубените, подароци За Денот на Мајката, подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни подароци, подароци за деверуша, подароци за предлог за деверуша, за сопруга, девојки, мајка, ќерка, најдобри пријатели. Опис : Боја : Сребрен Материјал : сребрена белешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации.Пакетот вклучува : 1 х Ѓердан Ѓердани И Приврзоци. Сосема нов и издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата