Летни Врвови За Жени Слободно Време Кошули За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Црна 3XL

Летни Врвови За Жени Слободно Време Кошули За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Црна 3XL

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Женски Секојдневен Моден Стоечки Јака Со Долги ракави Еднократно Печатени Женски Заштитни Комбинезони Јакна Врвот. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер,Spandex Colors : Black Size : Должина на ракавот 3xls : Долги Ракави : Деколте На Екипажот : Графички Отпечатоци Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ● Женски блузи и врвови облечен материјал : Полиестер,Спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. `+Карактеристики : женски летни врвови;макси фустан;женски фустани;фустани за жени лето;сонце фустани жени лето;летни врвови за жени;женска летна облека;плус големина фустан за жени;летни фустани за жени плажа;секси фустани за жени;женски летни фустани. ●Лесно Совпаѓање : Совпаѓање со Хеланки; Панталони; Шорцеви; Фармерки; Спортски Панталони.Совршен За Вежбање; Јога; Секојдневно Носење И Предно Напикано или Врзете Јазол на Дното на Маиците. Исто Така, Платно Долна Кошула И Натпревар Со Палто Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Шик!. Прилики : Костум за секојдневно, дома, канцеларија, излегување, секојдневно носење, забава, плажа, улично носење. Пролет, лето, aut и други топло време. Тип на ставка : Надвор од врвовите На рамената за жени /блузи за жени облечени секојдневни/женски блузи/кошули за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата