70 - 250v Водоотпорен Електрична Енергија Мерење Пенкало Електрични Тестер Пенкало

70 - 250v Водоотпорен Електрична Енергија Мерење Пенкало Електрични Тестер Пенкало

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

САМОПРОВЕРКА ЛЕР светилки со висока осветленост : висока осветленост работи непречено и сеуште е јасно видлива во сунусите : може да се користи во електронски фабрики, електрични апарати, одржување на автомобили, домаќинство итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата