Ммф-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина - Шепа Чукање На Срцето

Ммф-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина - Шепа Чукање На Срцето

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Изгледа одлично миење после миење. Дуксер преку целата година нуди визуелна вредност и го прави овој стил совршен покачен основен дуксер за секоја младина во секоја сезона./yd2 (САД) 13. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер./yd2 (САД) 13. Класично вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата