Продажни Модни Кошули За Жени Пријатна Секојдневна Дуксерка Основна Облека За Жени Блуза Со Кратки Ракави Пуловер Од Тиква Графички Букви Врвови За Печатење Сива X

Продажни Модни Кошули За Жени Пријатна Секојдневна Дуксерка Основна Облека За Жени Блуза Со Кратки Ракави Пуловер Од Тиква Графички

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.30" Должина : 71cm/27. А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј на КОМПЈУТЕРОТ. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот. Со соодветна грижа и одржување, може да трае со години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата