Анбех Череп Кошула За Жени Гроздобер Ноќта На Вештерките Маица Графички Кошули Смешни Ретро Кратки Ракави Блузи

Анбех Череп Кошула За Жени Гроздобер Ноќта На Вештерките Маица Графички Кошули Смешни Ретро Кратки Ракави Блузи

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Материјал : Смешна Сестринска Кошула За Ноќта На Вештерките сандерсон Е Изработена Од Мека И Дишечка Премиум Памучна Мешавина, Мека Ткаенина со Малку Растеглива и Мала Тежина, Гардероба Што Мора Да ја Имате, Ќе Ви Овозможи Да Останете Удобни Цел Ден. Стил : Сандерсон Графички Ноќта На Вештерките Кошула, Хокус Покус Симпатична Ноќта На Вештерките Маици, Ноќта На Вештерките Подарок Сандерсон Сестра Смешни Кошули, Симпатична Вештерки Графички Краток Ракав Ноќта На Вештерките Костим Маица, Писмо Печатење Ноќта На Вештерките Партија Кошули, Мода Улица Повик Ноќта На Вештерките Костим Дами Маица. Прилика : Ноќта На Вештерките Класичен Краток Ракав Блуза Маичка, Мода И Смешен Стил, Костум За Ноќта На Вештерките Одмор, Работа, Училиште, Отворено, Пешачење, Патување, Каузална, Улица, Шопинг и Разни Дневни. Подароци : Смешни Сандерсон Гроздобер Графика Маица, Одлично За Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Партија, Повик, Улица, И Секојдневно носење. Како Подарок за Вашата Мајка, Сестри, Пријатели, Учител, Тоа е Кул Подароци. Пакет Вклучувајќи : 1 * Женски Сандерсон Ноќевање со Појадок Хокус Покус Ноќта На Вештерките Графички Симпатична Маици Маица. Женската кошула За Ноќта на Вештерките е изработена од памучна мешавина, супер мека, удобна. Анбех Череп Кошула За Жени Гроздобер Ноќта На Вештерките Маица Графички Кошули печатени графички врвот кошула, краток ракав, екипажот вратот, лабава одговара, жените хокус покус новина графички маици. Смешни кошули на черепот за жени кои се изведуваат за носење На Ноќта на Вештерките, модна улична секојдневна женска маица За Костими За Ноќта на Вештерките. Кошулата на черепот за ноќта на вештерките ќе биде одличен подарок за вашата баба, девојка, мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобра пријателка. Графичката маичка на черепот лесно се совпаѓа со вашите омилени слаби фармерки или шорцеви. S : -Bust-94cm/37.01inWaist-92cm/36.22inLength-67cm/26.38in . M : -Bust-98cm/38.58inWaist-96cm/37.80inLength-68cm/26.77in . L : Bust-102cm/40.16inWaist-100cm/39.37inLength-69cm/27.17in . XL : -Биста-106cm/41.73 во-Половината-104cm/40.94 во- - Должина-70cm/27.56 во.

Параметри на производот

Стоката во категоријата