Би Сопруга Енергија Лгбтк Секси Усна Лгбт Гордост Месец Женски Летни Врвови Со Привлечни Графички Дизајни

Би Сопруга Енергија Лгбтк Секси Усна Лгбт Гордост Месец Женски Летни Врвови Со Привлечни Графички Дизајни

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Воведување на нашата стилска и удобна женска маица со кратки ракави со уникатен графички дизајн на предната страна. Оваа маица е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и за фитнес активности.Со својата мека и удобна ткаенина, ќе се чувствувате одлично да ја носите оваа маица каде и да одите. Малата растегливост на материјалот му дава совршено вклопување, овозможувајќи ви да се движите слободно и удобно во текот на денот. Плус, доволно е модерен за да биде поврзан со секоја облека.Не само што оваа маица е удобна и модерна, туку е и издржлива. Отпорен е на намалување и абење, што го прави одлична инвестиција за вашата гардероба. Можете да го измиете рачно или во машина за перење, само внимавајте да не ја натопите премногу долго и не ја избелувајте. Температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C.Ако барате маица која е и стилска и удобна, не гледајте подалеку од нашата женска маица со кратки ракави. Неговиот уникатен дизајн сигурно ќе ги сврти главите додека неговата мека ткаенина и совршено вклопување ќе ве одржат да се чувствувате удобно без разлика каде ви е денот you.So што чекаш? Додадете ја нашата женска маица со кратки ракави во вашата кошничка денес и доживејте ја удобноста и стилот што ви недостасуваше! 1. Модерен Дизајн : Издвоите со најновите модни трендови. 2. Мека и Удобна : Доживејте крајна удобност додека правите каква било активност. 3. Разновиден : Совршен За различни прилики, од секојдневно носење до вежбање. 4. Издржлив и Долготраен : Направен да издржи често перење и носење. 5. Лесна Нега : машина за перење и нема потреба да се грижите за намалување или избледување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата