Бетси Дрејк Ентериери Дејл Холоу, Тн Наутичка Мапа Голема Внатрешна Надворешна Перница 18х18

Бетси Дрејк Ентериери Дејл Холоу, Тн Наутичка Мапа Голема Внатрешна Надворешна Перница 18х18

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Дејл Холоу, Тн Наутичка Мапа Голема Внатрешна/Надворешна Перница 18х18нови големи перници, погодни за внатрешна или надворешна употреба : Овие разноврсни перници се подеднакво дома што го подобруваат дизајнот на ентериер или додаваат живот на надворешен амбиент. Тие имаат печатена ткаенина на отворено, отпорна на бледнее со години на абење и уживање и се перат во машина. Сите наши производи се базираат на дизајни На уметниците Р. Б. Хамилтон и Бетси Дрејк и гордо се направени во САД. Перниците со кабел имаат дизајн од едната страна, со подлога што одговара на бојата на кабелот. Неотстранлив вметнување. - Атрибут4 : Перница Со Кабел Внатрешна/Надворешна Употреба Уметнички Дела од едната страна.- Атрибут2 : Внатрешна/Надворешна Употреба-Големина : - Атрибут3 : Уметнички Дела од едната страна.- АТРИБУТ1 : Кабелска Перница Бетси Дрејк Ентериери Дејл Холоу, Тн Наутичка Мапа Голема Внатрешна/Надворешна Перница 18х18.

Параметри на производот

Стоката во категоријата