Саркојар Држач За Пенкало Жив Res Смола Козметички Држач За Моливи Канцелариски Материјал Контејнер Телефонски Држач За Дома

Саркојар Држач За Пенкало Жив Res Смола Козметички Држач За Моливи Канцелариски Материјал Контејнер Телефонски Држач За Дома

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Опис : телото наedот може да се користи како контејнер за пенкала, ножици, моливи, маркери и гуми за бришење, а носот може да се користи како држач за мобилен телефон за да ја направите вашата работна маса поуредна и elegant.It е држач за пенкало што се карактеризира со живописен изглед и жива форма наed, што му овозможува да ја украси вашата работна површина или office.It изработен е од материјал од смола, не избледува и не ја менува бојата. Држачот за телефон/држачот за пенкало за phone е рачно насликан и извонредно врежан, што изгледа ретро и елегантно.Должината на овој производ е 11,5 см, ширината е 9,5 см и висината е 9cm.It е мултифункционален и може да се користи како држач за мобилни телефони, држач за моливи, декорација на работната површина и држач за шминка.Име на ставка : Држач За Пенкаломатеријал : Смола Карактеристики : Res, Издржлив, Симпатична Детали : 11,5 см x 9,5 см x 9cm/4,53 "x 3,74" x 3,54 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Држач За Пенкало (Други Не Се Вклучени) Дома И Градина. Домашен Декор. Декорација. Држач За пенкало Жив Cosm Смола Козметички Молив Стојат Канцелариски Материјал Контејнер Телефонски Држач За Дома. Durе, Издржлив, Симпатичен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата