Капрезе Дами Еднобојни Кошули Елегантни Врвови На Резервоари Со Кратки Ракави Работа Пуловер В Блуза На Вратот

Капрезе Дами Еднобојни Кошули Елегантни Врвови На Резервоари Со Кратки Ракави Работа Пуловер В Блуза На Вратот

Во магацинот.
DEN 288.00
Тековен:

Материјал-100% Полиестер. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цврста Боја : Бела, Црвена, Црна, Зелена, Ѓумбир (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратка Сезона На Ракави : пролет, лето Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Дизајн-Женски Лабави Летни Блузи, В Јака Маица Блуза, Обични Маици Со Цврста Боја Со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Совршено за усогласување со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата