Американско Знаме 4 јули Патриотски Ден На Меморијалниот Ден Трчач На Маса Ден На Независноста Празник Кујна Декорација На Маса Внатрешна Надворешна Декорација За

Американско Знаме 4 јули Патриотски Ден На Меморијалниот Ден Трчач На Маса Ден На Независноста Празник Кујна Декорација На Маса

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Американско Знаме 4 јули Патриотски Меморијален Ден Трпеза Тркач Ден На Независноста Празник Кујна Декорација На Маса Внатрешна Надворешна Декорација На Домашна Забава Карактеристики : Лесно за Чистење Машинско перење и поставете го чаршавот рамно за да се исуши. Останува како ново после секое миење. Материјал 100% Лен, не ќе се намали или да исчезнат. Дизајниран Со вас во Умот тркачи на маса се дизајнирани од професионалци. печатењето во боја и уникатна шема ви нуди креативна и уникатна идеја За украсување на домот Погоден За големината На масата овој тркач на маса е 34х180 см, посоодветен е за вашата маса и ви носи пријатно искуство за јадење Висококвалитетен Издржлив Изработен од 100% вртен лен, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини И истури Светлиот Домашен Декор Додава талент на вашиот домашен декор со шарени тркачи на маса. Совршен за кујна јадење дневна употреба тематските партија декорација, одмор и специјални настани прослава Висококвалитетен И Издржлив Изработен од 100% лен Со силни шевови, мек и издржлив, ја штити површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури големина : 35х180 см / 13, 38х70, 86 боја : како што е прикажано материјал : ленен стил : Денот На Независноста Вклучува : 1хабилен тркач Cptfadh Декор За Денот На Независноста. Денот на независноста 4 јули. Декоративен Банер За Маса. 4 јули декорации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата