Женски Цветни Летен Фустан Заврши V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Полите А-Линија Боемски Макси Фустани

Женски Цветни Летен Фустан Заврши V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Полите А-Линија Боемски Макси Фустани

Во магацинот.
DEN 574.08
Тековен:

ДИЗАЈН : Печатен Макси Фустан За Жени/Бохо Фустани Со Кратки Ракави/Фустан Со Набразден Раб А-Линија/Фустан Со Замав Со Висок Струк/Боемски Фустан Со Врат Против Вратот/Течен Фустан Со Нивоа За Жени/Фустан Со Замав Со Ремен/Летен Фустан За Жени/Фустан Со Фит И Одблесок За Жени/Лесен Шифон Макси Фустан/Макси Фустан На Плажа За Жени 100% Увезен Полиестер Повлечете Само За Миење Раце за затворање . ДИЗАЈН : Печатен Макси Фустан За Жени/Бохо Фустани Со Кратки Ракави/Фустан Со Набразден Раб А-Линија/Фустан Со Замав Со Висок Струк/Боемски Фустан Со Врат Против Вратот/Течен Фустан Со Нивоа За Жени/Фустан Со Замав Со Ремен/Летен Фустан За Жени/Фит И Фустан За Жени/Лесен Шифон Макси Фустан/Макси Фустан на Плажа за Жени . Овој Боемски Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Жешкото Време. Краток Ракав Замав Фустан Е Дефинитивно. Овој Крст Против Вратот Течен Летен Фустан Во Голема Мера Ја Покажува Вашата Шармантна Клучна Коска. Фустанот За Замав Со А-Линија Со Ремен, Прилагодете Се На Нивото На Удобност. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА ! Печатените Макси Фустани Со Нивоа Можат Да Одговараат Со Високи Потпетици, Чизми Или Сандали За Трендовски Изглед. Исто Така, Може Да Се Спари Со Шапка Со Обод За Да Ја Покажете Вашата Дарежлива. Овој Одблесокот Боемски Фустан Совршено Одговара За Секојдневно, Датира, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Партија, И Така НАТАМУ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата