Глоквис Женски Еднобојна Маица Лабава Маица Секси Секојдневна Маичка Чипка Цветни Пом Пом Туника Блуза Шифон Блузи

Глоквис Женски Еднобојна Маица Лабава Маица Секси Секојдневна Маичка Чипка Цветни Пом Пом Туника Блуза Шифон Блузи

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Материјал-100% Полиестер. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн : Симпатични Летни Блузи За Женски Дизајн Со V Вратот, Краток Ракав, Пом Пом, Чипка Цветни Зашиени, Секојдневни И Романтични. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн-Обична Маица За Вратот V, Врвови Со Кратки Ракави, Лабава Маичка, Блуза Со Еднобојна Пом Пом, Трендовски и Елегантен. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Летна Блуза Од Шифон Туника, Кошула За Одмор На Плажа, Широки Врвови За Одмор, Маица За Салон со Кратки Ракави.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обична Маица, Краток Ракав Туника Маица Тип : Цврста Боја : Црна, Зелена, Розова, Бела, Жолта, Небесно Сина, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, плажа, улица, канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Летни Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Карактеристика : Женска Лабава Швајцарска Маичка Со Точки, Женска Блуза Со Шифон Против Вратот, Женски Врвови За Летна Туника4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата