Машки Трендовски Еластични Половини Летни Панталони Графички Принт Опуштено Вклопување Секојдневни Панталони На Отворено Сина Големина

Машки Трендовски Еластични Половини Летни Панталони Графички Принт Опуштено Вклопување Секојдневни Панталони На Отворено Сина

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Хаотагс Машки Трендовски Еластичен Струк Летни Панталони Графички Принт Опуштено Вклопување Секојдневни Надворешни Панталони Со Сина Големина Карактеристики : Материјал : дише, густа ткаенина, мека и удобна, дише и може да се носи. Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, еластични лежерни панталони за печатење, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Си Увезени. Совршена Облека На Плажа : нашите летни панталони на плажа се совршени за забави на летна плажа, стилскиот 3д принт ќе ве направи највпечатлив!. Материјал : Издржлива И Удобна, лесна ткаенина што дише за да ве одржува ладни и суви на отворено. Хавајски тропски стил на крпа со 3д печатење : моден и смешен дизајн на модели, Повеќе боја и уникатна графика за избор дозволете да добиете повеќе пофалби и да станете во фокусот на толпата. Прилики : Погоден За Пролет, Лето и Fall. Овие машки лабави харемски панталони одлично за секојдневна секојдневна облека, одмор, плажа, јога, џогер, танц, училиште, улична облека, хипи, салон, активности на отворено, забава итн. Менс Панталони На Дозвола. Менс Панталони На Продажба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата