Елошман Девојка Снег Чизма Кадифен Наредени Зимски Чизми Поштенски Топли Чизми Отворено Лизгање Отпорни Средината На Теле Повик Чизми Не-Лизга Чевли Виолетова 7Y

Елошман Девојка Снег Чизма Кадифен Наредени Зимски Чизми Поштенски Топли Чизми Отворено Лизгање Отпорни Средината На Теле Повик

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

5 Y, САД 7 Y (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Микрофибер+Материјал За Ткаенина : Тип на Евахел : Рамно Прицврстување : Поштенски Патент, Тип На Врвка : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Студени временски УСЛОВИ : 1.Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Чизми За Снег, Зимски Чизми, Кратки Чизми, Чизми Со Средно Теле, Топли Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Розова Црвена, Бела, Црна, Црвена, Виолетова (По Избор)Големина : САД 3 Y, САД 4 Y, САД 4. Овие снежни чизми девојки ги прават вашите мали девојчиња да можат сами да ги облекуваат или исклучуваат. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата