Зимски Плетени Не-Лизгање Дома Топла Папучи Чорапи Внатрешен Кат Чорапи Куќа Чевли

Зимски Плетени Не-Лизгање Дома Топла Папучи Чорапи Внатрешен Кат Чорапи Куќа Чевли

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Нашите чорапи се погодни за многу прилики, без оглед на секојдневното носење, канцеларија и дом. Име на ставка : Чорапи За Подигање На Подот Материјал : Линтгендер : Унисекс Стил : Секојдневна Сезона : Aut, Зима Карактеристики : Топло, Задебелено, Удобно Детали За Големината : 38, Должина : 22,5 см-23,5 см/8,86 "-9,25" (Прибл.It конструиран е од материјал за влакненца.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Изграден е од материјал за влакненца.Должината на овој 38 е 22,5-23,5 см. Должината на овој 44 е 26,5-27см. Должината на овој 44 е 26,5-27см. Должината на овој 38 е 22,5-23,5 см.) 41, Должина : 24,3 см-25см/9,57 "-9,84" (Прибл.Опис : со добри перформанси против лизгање, овој чорап може да обезбеди соодветен стисок за да ви помогне да одржувате рамнотежа и да го намалите ризикот од паѓање кога одите по мазните површини за подобро да ја осигурате вашата безбедност. Должината на овој 41 е 24,3-25см. Должината на овој 42 е 25,5-26см.

Параметри на производот

Стоката во категоријата