Трговскиот Центар Киана Престилка За Готвење Мека Текстура Отпорна На Маснотии Фла Авокадо Печатена Кујна Долга Лигавче Додатоци За Домаќинството

Трговскиот Центар Киана Престилка За Готвење Мека Текстура Отпорна На Маснотии Фла Авокадо Печатена Кујна Долга Лигавче Додатоци

Во магацинот.
DEN 160.00
Тековен:

Опис : оваа престилка има фиксна лента за вратот долга вратоврска за половината и дизајн на мека текстура, така што може лесно да се вклопи во повеќето различни големини, може да обезбеди удобно допирање кога ја носите.Можете да ја користите оваа престилка за да спречите кујнската маст, капе вода, истурање храна и други дамки да ја извалкаат вашата облека, бидејќи има голем дизајн на покриеност, така што може да обезбеди подобро искуство во готвењето.Направен од лен, тој е многу лесен и дише.Должината на оваа престилка е 55 см, ширината е 68 см и има 7 стилови што можете choose.It погоден е за чистење, СКАРА, печење и така натаму.Име на ставка : Кујнски Престилка : Ленен Пол : Женски Карактеристики : Без Ракави, Мека Текстура, Отпорен На Смалувањедетали За Големина : 55см х 68см/21.65 "х 26.77" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Престилка Оваа престилка има фиксна лента за вратот долга вратоврска за половината и дизајн на мека текстура, така што може лесно да се вклопи во повеќето различни големини, може да обезбеди удобно допирање кога ја носите. Можете да ја користите оваа престилка за да спречите кујнската маст, капе вода, истурање храна и други дамки да ја извалкаат вашата облека, бидејќи има голем дизајн на покриеност, така што може да обезбеди подобро искуство во готвењето. Направен од лен, тој е многу лесен и дише. Должината на оваа престилка е 55 см, ширината е 68 см и има 7 стилови што можете да ги изберете. Таа е погодна за чистење, СКАРА, печење и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата