Тајмингот Појас Лер Макара-Компатибилен Со-Хонда Граѓански 1994

Тајмингот Појас Лер Макара-Компатибилен Со-Хонда Граѓански 1994

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Временски Ремен Безделник Макара - Компатибилен со 1988 - 1995 Honda Civic Карактеристики : - ОЕ-Еквивалент и апликација за директно вклопување - висококвалитетно запечатено прецизно склопување на лежиштето - определена макара - Издржлива изведба на долг животен век компатибилна со Или Одговара : - 1992 - 1995 Хонда Граѓански D15 B8 - 1992 - 1995 Хонда Граѓански D15 B7 - 1988 - 1991 Хонда граѓански години : 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 преглед опис на производот за да се обезбеди соодветно ВКЛОПУВАЊЕ. 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995. Тајмингот Појас Лер Макара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата