- ДЕЛОВИ-КОМПЛЕТ ЗА ПАРОВИ-Замена за - Мерцедес Бенц Ц Предни Облоги На Браникот Замена Лево И Десно Седан МБ мб 204

- ДЕЛОВИ-КОМПЛЕТ ЗА ПАРОВИ-Замена за - Мерцедес Бенц Ц Предни Облоги На Браникот Замена Лево И Десно Седан МБ мб 204

Во магацинот.
DEN 425.28
Тековен:

ЗА C-КЛАСА 08-11 ПРЕДЕН ШТИТ ЗА ПРСКАЊЕ LH, ЗАДЕН Дел OEM # : 204 690 47 30 C-КЛАСА 08-11 ПРЕДЕН ШТИТ ЗА ПРСКАЊЕ RH, ЗАДЕН Дел OEM # : 204 690 48 30 FITS : 2008 - 2011 C300 4 Matic Луксузни 3.0 L V6 Гас Седан 4-Врата Автоматски AWD2008 - 2011 C300 4 Matic СПОРТ 3.0 Л V6 ГАС СЕДАН 4-ВРАТА АВТОМАТСКИ AWD2008 - 2009 C300 ЛУКСУЗНИ 3.0 L V6 FLEX СЕДАН 4-ВРАТА АВТОМАТСКИ RWD2010 - 2011 C300 ЛУКСУЗНИ 3.0 l v6 гас седан 4-врата Автоматски Rwd2008 - 2011 C300 Спорт 3.0 L V6 ФЛЕКС СЕДАН 4-врата автоматски/Прирачник rwd2008 - 2011 C300 СПОРТ 3.0 L V6 ГАС СЕДАН 4-ВРАТА АВТОМАТСКИ/РАЧНО RWD2008 - 2011 C350 СПОРТ 3.5 L V6 ГАС СЕДАН 4-ВРАТА АВТОМАТСКИ RWDNOTESALTERNATIVE дел #s : совршена Облека : rem222172, Rem222171 Клуч : MB1248146, MB1249146 FITS ГОДИНИ : 2008 08 2009 09 2010 10 2011 11 FITS МОТОРИ : 3.0 L V6 FLEX 3.0 l V6 Гас 3.5 L V6 ГАС ДЕЛ INFO_ OEM ДИЗАЈН, ЗАГАРАНТИРАНА да се вклопи исто како оригиналната опрема esta Сертифицирано пакување За Да Се Елиминира Оштетувањето На Превозот} Директен Дизајн На Завртки-Лесна И Удобна ИНСТАЛАЦИЈА ВОЗИЛО ТЕСТ ОДГОВАРА) ОДИ - ДЕЛОВИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата