Ајомет Бебе Момче Чевли Момчиња Девојчиња Бебешки Чорапи Чевли Мали Чевли Подни Чорапи Чевли Црвена Надворешна Облека

Ајомет Бебе Момче Чевли Момчиња Девојчиња Бебешки Чорапи Чевли Мали Чевли Подни Чорапи Чевли Црвена Надворешна Облека

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Бебе Момче Чевли Момчиња Девојчиња Бебе Чорапи Чевли Мали Чевли Подни Чорапи Чевли Црвена Надворешна Облека Прилика : Секоја пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. ●Мек Материјал ● Памук и најлон плетен горен со Врвен квалитет, има одлична дишливост и лесна функција за отстранување на влага и ги одржува нозете на бебето суви и без мирис. Супер Меко, дише и удобно вклопување во текот на целата година. `+Глава За Чевли против судир}нашите мали чорапи против лизгање додаваат гумена глава за чевли за да го заштитат прстот на новороденчето од повреди. ●Нелизгање●гумените ѓонови за надградба се помеки, полесни, ѓонот има поеластични и одлични перформанси против судир. Осигурајте се дека плочката или дрвениот под нема да бидат изгребани, и што е уште поважно, удобноста, среќата и безбедноста на вашите бебиња. Практично, лизгањето на дизајнот гарантира дека обувките лесно може да се носат или соблечат. ①Прилики нашиот костум за чевли за чорапи за бебиња за внатрешни/надворешни, костум за сите сезони, совршен за одење, играње, лазење и излегување на бебиња. Симпатичен цртан дизајн ќе го натера вашето дете да се заљуби. Рачно перење и машина за перење. ①Известување дека 100% Задоволство Гарантира Нула Кавга Враќа-Вратете Ги Чевлите Од која било Причина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата