маици за жени Жени Меур Текстурирани Без Грб Кревање Јога Ромпер

маици за жени Жени Меур Текстурирани Без Грб Кревање Јога Ромпер

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : S = Биста : = 84cm/33.07 "= Половината : = 70cm/27.56 "= Колковите : = 86cm/33.86 "= Должина : = 99cm/38.98". Големина : L = Биста : = 92cm/36.22 "= Половината : = 78cm/30.71 "= Колковите : = 94cm/37.01 "= Должина : = 101cm/39.76". Големина : XXL = Биста : = 96cm/37.80 "= Половината : = 82cm/32.28 "= Колковите : = 98cm/38.58 "= Должина : = 102cm/40.16" Жените Меур Текстура Без Грб Задник Подигнување Јога Ромпер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака без Ракави : о Врат. Тип на шема : Кариран Стил : Мода, Каузална Тежина : 150~180g (S-XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1пц Ромпер. Маица За Жени,Женски Блузи,Женска Маица, Летни Врвови За Жени. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата