Машка Мода за мажи Хавајски Краток Ракав Пролет Лето Кошула За Печатење На Плажа Обични Блузи кошули за мажи

Машка Мода за мажи Хавајски Краток Ракав Пролет Лето Кошула За Печатење На Плажа Обични Блузи кошули за мажи

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Машка Мода Хавајски Краток Ракав Пролет Лето Плажа Печатење Кошула Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Лето : Менокација : Дневен, Секојдневен, Партиматеријал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : печатење должина на ракавот : краток ракав : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез машки shirt Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm117cm/46.06"48cm/18.90"24cm/9.45"72cm/28.35"L122cm/48.03"50cm/19.69"25cm/9.84"74cm/29.13"XL127cm/50.00"52cm/20.47"26cm/10.24"76cm/29.92"XXL133cm/52.36"54cm/21.26"27cm/10.63"78cm/30.71" Size : MBust : 117cm/46.06"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 127cm/50.00"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 133cm/52.36"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 78cm/30.71" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 24см/9.45" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 25см/9.84" Должина : 74см/29.13"Големина : xl биста : 127cm/50.00" рамо : 52cm/20.47" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92"големина : xxl Биста : 133cm/52.36" рамо : 54cm/21.26" ракав : 27cm/10.63" должина : 78cm/30.71" лесно натпревар ова персонализирана кошула Со Чинос, шорцеви, фармерки и панталони. Овие маици се изработени од мека, врвна полиестерска ткаенина што дише за да ви биде удобна и на совршена температура во текот на целиот ден. лесен, мек и удобен, секојдневен, пријателски за кожата, опуштено вклопување, совршено погоден за сите сезони. 1. Рачно перење максимална температура 40€; 2. Капе рамно сушење во сенка; 3. Нормално хемиско Чистење. Погоден е за сите прилики и сезони како одмор, бритдеј, плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата