Легура Брош Дрво Облик Кристал Инкрустирани Ревер Игла Градите За Жени Дами Девојки

Легура Брош Дрво Облик Кристал Инкрустирани Ревер Игла Градите За Жени Дами Девојки

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Усвоена фина изработка и изработена од материјал, градите се многу модни и издржливи. Носењето ќе направи да изгледате шик и карактеристично. Оваа брошка за облека ќе донесе комплимент каде и да одите!. Карактеристики. - Боја : Розово Злато. - Материјал : Легура и кристал. - Големина : околу 4, 6х3, 8х1, 5см. - Изработен од материјал со врвен квалитет, издржлив и отпорен на абење. - Креативен ревер од брош од дрво за секоја облека или додатоци за костими. - Обликот на брошот е креативен и фестивал, што е совршено за да бидете подарок за вашата љубовна. - Специјалниот дизајн и трендот на тон ве ставаат да станете фокусна точка во сите прилики. - Одлично за забава, Денот На Мајките, годишнината и така натаму. Изработен од материјал со врвен квалитет, издржлив и отпорен на абење. Креативен ревер од брош од дрво за секоја облека или додатоци за костими. Обликот на брошот е креативен и фестивал, кој е совршен за да биде подарок за вашата љубовна. Специјалниот дизајн и трендот на тон ве ставаат да станете фокусна точка во сите прилики. Одлично за забава, Денот На Мајките, годишнината и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата