Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

82" Големина : Л Големи Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 80см/31.56" Половината : 62-98см/24.Материјал : полиестер.86" Половината : 78-114см/30. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.61" Големина : Xl X-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 Биста : 86см/33.Модни Жени Лето Секојдневен Секси Краток Ракав Печатење Завој Панталони Комбинезоникарактеристики : 1. Бохо Облека За Жени; Едноделни Комбинезони За Жени; Женска Облека; Широки Комбинезони За Нозе За Жени; Одморалиште За Жени 2023; Џемпери За Жени; Комбинезони; Комбинезони Со Плус Големина За Жени; Комбинезони за Жени Секојдневни. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.58" Колк : 102см/40.79" комбинезони за жени; боди за жени; Ромпери За Жени; Ленени Панталони За Жени; широки ПАНТАЛОНИ За Нозе За Жени; Комбинезони Жени; Ромпери За Жени Лето; РОМПЕР; комбинезони За Жени Облечени; Облека; Едно Парче; Женски Комбинезони; Комбинезон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата