Tureclos Сет Hss Двојна Страна Оштетени Завртка Екстрактор Дрво Бургија Отстранувач Скршени Брзина Надвор Лесно Надвор Болт Алатка

Tureclos Сет Hss Двојна Страна Оштетени Завртка Екстрактор Дрво Бургија Отстранувач Скршени Брзина Надвор Лесно Надвор Болт

Во магацинот.
DEN 847.84
Тековен:

Опис : Издржлива стврдната челична конструкција, брза и лесна за употреба.Екстракторот за завртки е добар помошник за одземено, скршено, заглавено или оштетено отстранување на завртките.Оштетениот отстранувач на завртки се користи со вежба која може да ротира во спротивна насока. Можете да ги отстраните скршените или оштетените завртки, цевки, завртки, прицврстени од овој екстрактор за завртки брзо и лесно. Задолжителната алатка за секој мајстор, механичар за автомобили или чамци, изведувач, столар, дрводелец или секој што постојано работи со завртки и завртки. Спецификации : Материјал : хсс.Должина : 51мм. Боја : како што покажуваат сликите.Модел : #1 Отстранете Го Дијаметарот на Опсегот 3-5мм#2 Отстранете Го Дијаметарот на Опсегот 4-8мм#3 Отстранете Го Дијаметарот на Опсегот 5-10мм#4 Отстранете Го Дијаметарот на Опсегот 6-12мм Количина : 4 парчиња/сет (секој модел има 1пц).Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакет вклучени : 1 * Оштетени Завртки Екстрактор Алатка Во собата. 4 парчиња екстрактори за завртки работат со која било вежба и целата големина или завртка на завртката (3-12мм). Овие алатки за екстрактор се користат за враќање на оштетената завртка спротивно од стрелките на часовникот додека не се ослободи. Екстрактор со шарени завртки ги отстранува дури и најтврдокорните соголени, оштетени, вградени, ' рѓосани и насликани завртки и завртки. Оштетениот екстрактор за завртки е изработен од ХСС, голема цврстина. Анти - ' рѓа и анти-оксидација. Посилен и потрајни за употреба. Секој отстранувач на завртки има две различни глави за горење и екстракт, лесно да се префрли за вашите различни потреби за неколку секунди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата