Нормално е здодевно - женско џемпер со целосна зипска публика, до жените со големина 3XL - Израел

Нормално е здодевно - женско џемпер со целосна зипска публика, до жените со големина 3XL - Израел

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Четврт-претворен за да се елиминира централното бразда. Може да биде одличен подарок за некого, мора да има руно, а печатењето во Израел е толку трендовски. Преклопената ткаенина низ патент овозможува целосно предно печатење. Метален патент. Три игли зашици на аспираторот, отворањето на џебот и лентата за половината. Нормално е здодевно - женско џемпер со џемпер со целосна зип, до жените со големина 3 XL - маичка со целосна качулка на израелските жени. Идеален за каква било активност; Совршено за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанијата, јога, тренингот, обука, салата, фитнес, изведување на пилатес вежби аеробик итн. Подарокот за добредојде дома што ќе го сакаат. Дајте им како подарок, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Достапно во широк спектар на бои за комплиментирање на секоја гардероба, овие жени со целосна џемпери обезбедуваат совршено вклопување и мекото чувство неопходно за секојдневно носење. Многу удобно одговара да носите цел ден, а вашата облека за облекување на дуксери се вклопува како добро сакан фаворит, во кој има модерен модерно вклопување. Ултра лесен и компресибилен за лесно пакување. Овој целосен поштенски џемпер во Израел е за жени како суштински патент Худи. Совршен за Божиќ, Ден на таткото за тато, Денот на мајката за мајка, идеја за подароци за пријатели, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Три игли зашици на аспираторот, отворањето на џебот и лентата за половината. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подароци за вас, семејство или пријател. Преклопената ткаенина низ патент овозможува целосно предно печатење.Нормално е здодевно - женско џемпер со џемпер со целосна зип, до жените со големина 3 XL - маичка со целосна качулка на израелските жени. Можете да го носите овој џемпер со џемпер со долги ракави со качулка, додека одите на шопинг, салата, училиште или да го додадете во вашата гардероба за викенд за да ја користите на неа секојдневно суштинско значење. Џебови од торбичка со врзувачки ребра на отворот за џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата