Девојки од Беивеј, обични екипаж на вратот на вратот, топол термички џемпер, дете со долг ракав, на отворено плетени џемпери бело

Девојки од Беивеј, обични екипаж на вратот на вратот, топол термички џемпер, дете со долг ракав, на отворено плетени џемпери

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Опис : Пол : Деца, девојки Стил : Детски девојки џемпер на вратот на вратот, пулвер со скокач со долги ракави, пад лабава плетена џемпер Модел Тип : Цврста боја : Греј, тула црвена, бела, каки, ​​жолта, сина, црна боја : 80см, 90 см, 100 см. , 110см, 120 см, 130 см, 140 см (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 95% памук, 5% Spandex Neckline : Crew Necktops должина : Hipssleeve Должина : Долга ракавица : пролет, есен, зимски кокации : обични, патувања, одмор, одмор, одмор , Забава, секој ден, датуми, филмови Карактеристики : 1. Долг ракав, направете ги вашите девојчиња симпатични и симпатични, сладок џемпер за вашата ќерка.2. Овој џемпер на вратот на екипажот, изработен од одличен материјал, мека, удобна и дише, може да се мие со рака или машинско миење, без бледнее, пријателски расположен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатична и привлечна во толпата.4. Погодно е за свадбена забава, празнична забава, прва заедница, церемонија, крштевање, роденден, церемонија и др. Содржина на пакет : 1 x девојчиња џемпер (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - деца бебешки девојчиња есен зимски џемпер, обични плетени џемпери со долг ракав, пулвер за џампер на дете. Материјал - 95% памук, 5% спандекс. Супер меки, удобни и дишени плетени џемпери, пријателски расположени за кожата на вашето бебе . Дизајн - долг ракав, вратот на екипажот, лесен за облекување и полетување, основно, солиден џампер со цврсти бои, врвни џемпери, плетено џемпери, зимски пуловер за дете, дете, зимски пуловер . Повод - џемперот за мали деца е одличен подарок за роденденот на вашето симпатично бебе, забава, велигденски фустан, фотографија, специјални настани и дневно носење . Мерење - Ве молиме, најдете ја табелата со големина за вашата референца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата