Женски костуми за капење со прикривање на женски костим за капење на плажа Покријте го лабавото копче надолу во бикини за капење за капење за пешкири за жени за жен?

Женски костуми за капење со прикривање на женски костим за капење на плажа Покријте го лабавото копче надолу во бикини за капење

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Сезона : Лето. Пол : жени. Повод : Обичен. Материјал : полиестер. Должина : Редовно. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Што добивате : 1xwomen ја покрива табелата : . Големина : S Bust : 236cm/92.91 '' должина : 51cm/20.08''Size : M Bust : 240cm/94.49 '' Должина : 52cm/20.47''Size : L Bust : 244cm/96.06 '' Должина : 53см/20,87 ' 'Size : XL Bust : 248cm/97.64'' Length : 54cm/21.26'' Design : Beach Cover Up Feature Hallow Out, Scoop Neckline, Backless, Sleeveless, Side Split, Can Accentuate Your Curves And Make You More Charming, While Keeping You Кул и свежо во жешкото лето. Белешка : Ние силно предлагаме прво да ги преземете вашите мерења Препорачано да се мие во ладна вода за да се обезбеди стабилност и вистинската количина на . прилики : прикривање за капење за жени е избор за одмор, летна плажа, базен, капење, одморалишта, бикини забава. Подарок за себе и за пријателите на вашите девојки. Материјал : полиестер. Капчиња за покривање на жени за жени за капење со мека и удобна со ткаенина од истегнување, го олеснува носењето и многу удобно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата