Huanledash пар жени сандали мрежа анти -лизгачки дами peиркаат прсти рамни потпетици летни чевли плажа за плажа

Huanledash пар жени сандали мрежа анти -лизгачки дами peиркаат прсти рамни потпетици летни чевли плажа за плажа

Во магацинот.
DEN 544.00
Тековен:

Опис : Користејќи дизајн на мрежа, овој пар сандали е многу дише, што ве прави да се чувствувате многу удобно. Дизајнот на лентата за прицврстувачи го олеснува и полетува. Да се ​​одлепи на текстурата против лизгање на долниот дизајн, летните сандали имаат добар ефект против лизгање и ве тера да одите безбедно на влажни и мазни патишта. Изработено од добро ткаено летање ткаенина и гумен материјал, овој пар чевли е многу отпорен на абење и издржлив. Има 6 големини за да изберете од : 37, 38, 39, 40, 41, 42. Овој пар обични чевли е совршен за слободно време, работа , плажа, шопинг, одмор, датум, канцеларија, одмор. Може да се спари со здолништа и кратки. 38, должина на стапалото : 24см/9.4 "(приближно) Големина : 39, должина на стапалото : 24,5 см/9,6 " (приближно.) Големина : 40, должина на стапалото : 25см/9,8 "(приближно) Големина : 41 Големина : 41 , Должина на стапалото : 25,5 см/10 "(приближно) Големина : 42, должина на стапалото : 26,5 см/10.4 " (приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од Сликите. Облека, чевли и додатоци женски чевли сандали. Летни дами сандали за дишење на истегнување ткаени рамни обични дами чевли. Ве молиме, повикајте се на нашата сопствена табела со големина, прочитајте внимателно, можете да го најдете на нашите слики или опис . прилика : обичен, секси, Далиј, роденден, датира, танцова шоу, забава, свадба, одење на работа, клуб, одмор дома итн. Овие чевли се внимателно дизајнирани од нас со исклучителна изработка, добар изглед и уникатна личност. Ова е вашиот најдобар избор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата