Инктастична Гранд Гранд Бади Бади Подарок Дечко момче Девојче со долг ракав маица

Инктастична Гранд Гранд Бади Бади Подарок Дечко момче Девојче со долг ракав маица

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

Нема ништо подобро од тоа да поминете еден ден на езерото со вашиот најдобар пријател. Маица со долги ракави на брадави за риболов на Грандд, совршен начин да се покаже loveубов кон риболов и за Гранд! Инктастична гранда за риболов, дете, дете, маица со долг ракав, машко бело 3Т. 4,5 мл. 100% Комбинирана памучна маичка со памук (Хедер е 93/7). Јака и манжетни со ребрести јака. Спиењето на рамо до рамо ја поддржува ткаенината од преголемо и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла, дно на полите. Детска грандис мала риба илустрација сакам сезонски подарок за внук светло обоен темно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата